tel.: +48 32 77 92 050

e-mail: info@zekon.pl

Nagroda za najlepszą konstrukcję roku Dworzec Salzburg

Dowiedz się więcej

budownictwo przemysłowe Hangar Airbus

Dowiedz się więcej

obiekty sportowe Stadion Cracovia

Dowiedz się więcej

profile SIN Hala Brembo

Dowiedz się więcej

przemysł EOG FHS Narva

Dowiedz się więcej

sztuka Muzeum Louvre

Dowiedz się więcej

Poznaj Zekon – specjalistę w konstrukcjach stalowych

Zekon to firma zajmująca się prefabrykacją konstrukcji stalowych hal przemysłowych, magazynowych, obiektów sportowych i handlowych. Zajmuje się również konstrukcjami stalowymi w sektorze energetycznym i petrochemicznym.

Spawane konstrukcje stalowe – śląsk

W Zekon nie ma rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się zarówno profilami SIN, jak i innymi produktami mającymi zastosowanie w produkcji konstrukcji stalowych. Nowoczesne zaplecze, pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej wymagających projektów. Spawane konstrukcje stalowe, takie jak chociażby hale stalowe, to budowle wymagające dokładności i pełnej zgodności z dokumentacją techniczną w celu zachowania bezpieczeństwa ich użytkowników. Spawane konstrukcje stalowe Zekon spełniają zarówno jeden, jak i drugi warunek dzięki wytwarzaniu ich w zakładzie wyposażonym w profesjonalny park maszynowy.

Zekon – Wytwórnia konstrukcji stalowych

Jedną z naszych głównych usług jest wytwarzanie konstrukcji stalowych – w procesie tym używamy najnowocześniejszych technik, dzięki czemu nasze realizacje są trwałe i bezpieczne. Produkcja konstrukcji stalowych łączy się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Dzięki temu nasze hale stalowe, stadiony czy dworce, a także inne realizacje, których się podjęliśmy będą służyć przez lata i doskonale spełniać swoją rolę. Nad montażem konstrukcji stalowych czuwa zespół specjalistów, którzy mają za sobą lata doświadczenia, dzięki czemu wytwórnia konstrukcji stalowych Zekon jest jedną z najbardziej innowacyjnych na rynku.

Produkcja konstrukcji stalowych – Zekon

Produkcja konstrukcji stalowych to przedsięwzięcie wymagające ogromu doświadczenia, wyspecjalizowanej wiedzy i zdolności manualnych o charakterze technicznym. Zespół Zekon tworzą ludzie, dla których produkcja konstrukcji stalowych jest pasją. Ich zaangażowanie, wiedza oraz kompetencje mają olbrzymie przełożenie na doskonałą jakość oferowanych przez nas konstrukcji stalowych oraz wysokie standardy usług, takich jak spawanie (w tym przede wszystkim spawanie MAG 135). Produkcja konstrukcji stalowych ze spółką Zekon to pełen profesjonalizm w zakresie obsługi Klienta oraz najwyższej jakości konstrukcje stalowe a także prefabrykaty do nich.

Konstrukcje stalowe Śląsk

Firma Zekon swoją siedzibę posiada w Rudzie Śląskiej – podejmowała się ogromu realizacji w miastach na Śląsku, ale jej projekty ze stali można zobaczyć na terenie całej Polski, a także w krajach Europy i Świata takich jak np. w Brazylii oraz USA czy Ghanie, Mali i Czadzie. Konstrukcje stalowe na Śląsku, wykonane we współpracy ze spółką Zekon, to między innymi: Dworzec PKP w Katowicach, Dworzec PKP w Gliwicach a także katowicki MCK lub stadion w Tychach. Inne, zrealizowane przez nas konstrukcje stalowe na Śląsku sprawdzić można w naszej fotogalerii .

Firma Zekon to lider w wytwarzaniu zaawansowanych konstrukcji stalowych – sprawdź naszą ofertę w produkcji konstrukcji stalowych.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 32 77 92 050
e-mail: info@zekon.pl

Jak do nas dojechać

Dojazd do biura i hali Zekon wyłącznie od ulicy Szyb WalentyZobacz mapę

Nasi klienci