tel.: +48 32 77 92 050

e-mail: info@zekon.pl

Zekon / O nas
O nas

JAK PRACUJEMY?

Konstrukcje stalowe są wytwarzane w hali o powierzchni 9500 m2, a aplikacja zabezpieczenia antykorozyjnego odbywa się w nowoczesnej malarni o powierzchni 750 m2 z 4-strefowym systemem wentylacji umożliwiającym malowanie oraz suszenie elementów konstrukcji jednocześnie nawet dla czterech różnych projektów.

Nasz park maszynowy składa się m. in. z siedmiu suwnic hakowych o udźwigu 12,5 Mg oraz jednej suwnicy magnesowej 8 Mg, dwóch śrutownic: firmy Gietart do materiału surowego oraz firmy Rossler do gotowej konstrukcji, linii do automatycznego spawania dwuteowników ze środnikiem falistym SIN firmy ZEMAN, linii do przygotowania pasów (oznakowanie, wiercenie, cięcie na długość, prostowanie) – firmy ZEMAN/FICEP, numerycznie sterowanej wypalarko-wiertarki plazmowej, praso-wiertarki do blach, piło-wiertarki włoskiego producenta maszyn CNC firmy FICEP oraz automatu do cięcia blach firmy Messer.

Jakość konstruowana z doświadczeniem

ZEKON Sp. z o.o. to firma działająca na rynku blisko 30 lat. Od 2008 roku wchodzi w skład doskonale znanej w branży stalowej, austriackiej grupy Zeman z siedzibą w Wiedniu.

ZEKON Sp. z o.o. posiada nowoczesną zautomatyzowaną linię do produkcji prostych i zbieżnych dwuteowników ze środnikiem falistym SIN, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne z uwagi na swój niewielki ciężar i cenę w porównaniu do profili spawanych oraz gorącowalcowanych.

Głównym obszarem działalności firmy jest prefabrykacja konstrukcji stalowych hal przemysłowych, magazynowych, obiektów sportowych i handlowych, a także konstrukcji stalowych w sektorze energetycznym i petrochemicznym. Nowoczesna wytwórnia posiadająca zaawansowany technologicznie sprzęt i maszyny oraz wysoko wykwalifikowany personel i kadra zarządzająca gwarantuje wysoką jakość swoich usług oraz produktów.

Mimo wielu lat na rynku i równie dużej ilości pozytywnych opinii naszym celem niezmiennie jest ciągły rozwój. Rozwój, który pozwoli na ciągłe zwiększanie grona naszych zadowolonych Klientów, poprzez świadczenie najwyższej jakości usług.
Jesteśmy partnerem w Twoim biznesie, szukającym najlepszych rozwiązań.

Nasze rezultaty, zrealizowane projekty i co najważniejsze referencje potwierdzają naszą naczelną wartość – zaawansowanym technologicznie sprzętem, maszynami oraz w pełni wykwalifikowanym personelem jesteśmy w stanie i gwarantujemy najwyższą jakość usług i produktów.

 

NASZE WARTOŚCI:

ROZWÓJ

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem z w pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną, która zarządzana jest przez wysoko wykwalifikowaną grupę fachowców w swojej dziedzinie. Oferujemy szkolenia dla biur projektowych w zakresie projektowania konstrukcji z wykorzystaniem profili SIN, wykonywanie dokumentacji warsztatowej czy  optymalizacji projektowych.

ZADANIOWOŚĆ

Żadne, nawet najbardziej wymagające realizacje, nie są dla nas problemem. Lubimy mierzyć się także z wszelkimi obiektami wysokościowymi. Nasze konstrukcje stalowe realizowane są w zgodzie z otrzymaną dokumentacją techniczną, na w pełni zautomatyzowanym parku maszynowym. Gwarantuje on dokładne odwzorowanie projektu, tworząc elementy wysokiej jakości, które następnie poddawane są spawaniu i obróbce.

JAKOŚĆ

Oferujemy wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcyjnie elementów, dotrzymując wysokich wymagań jakościowych. Posiadamy m. in. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg EN ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Spawalniczy wg EN 1090-2 do klasy wykonania EXC4.

TERMINOWOŚĆ 

Jednym z naszych priorytetów jest dotrzymanie terminów realizacji, w tym terminowość dostaw.

PARTNERSTWO

Kierujemy się nim w relacjach z Tobą Partnerze.

Zobacz także

Certyfikaty Personel Prezentacja Artykuły prasowe