tel.: +48 32 77 92 050

e-mail: info@zekon.pl

Zekon / SZKOLENIA SINBEAM
SZKOLENIA SINBEAM

Program SINBEAM

Program SINBEAM

 

Cykl szkoleń dla projektantów i biur projektowych

Oferujemy cykl szkoleń skierowany do projektantów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu projektowania konstrukcji stalowych z wykorzystaniem profili SIN. Nasze szkolenia są oparte na wiedzy i doświadczeniu naszych projektantów. Dostarczają uczestnikom niezbędnych umiejętności do efektywnego korzystania z naszego autorskiego programu SINBEAM. 

Korzyści szkoleń

  • Poznanie zalet programu SINBEAM

Nasz autorski program SINBEAM został stworzony z myślą o projektantach i z uwzględnieniem ich potrzeb. Podczas szkoleń przedstawimy wszystkie korzyści, jakie oferuje program, włączając w to funkcjonalność, ułatwienia oraz przyspieszenie pracy projektanta.

  • Modyfikacja programu SINBEAM

Program został zaktualizowany, uwzględniając uwagi i sugestie między innymi uczestników naszych szkoleń. Zaprezentujemy Państwu najnowszą modyfikację programu, które uczyniły go jeszcze bardziej funkcjonalnym i dostosowanym do potrzeb projektantówAutorski program SINBEAM

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania konstrukcji stalowych, posiadającymi wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę dotyczącą profili SIN. Nasza wiedza oraz praktyczne podejście zagwarantują Ci solidne fundamenty do skutecznego wykorzystywania programu SINBEAM. 

 

  • Indywidualne podejście do uczestników

Nasze szkolenia są prowadzone w niewielkich (maksymalnie 8-osobowych) grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki i przestrzeń do przyswojenia materiałów szkoleniowych oraz dostosować się potrzeb uczestników. 

  • Profesjonalny zespół szkoleniowy

Nasz zespół szkoleniowy składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę zarówno w zakresie projektowania konstrukcji stalowych, jak i obsługi programu SINBEAM. Zapewnimy kompleksowe wsparcie oraz odpowiedni na każde zadane pytanie.

  • Darmowy dostęp do szkolenia!

Chcemy w ten sposób umożliwić jak najszerszemu gronu projektantów korzystanie z naszego autorskiego programu SINBEAM. 

Zapisz się już dziś!

Nie przegap okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności w zakresie projektowania konstrukcji stalowych z zastosowaniem profili SIN i korzystania z programu SINBEAM. 

Przed szkoleniem pobierz program i przetestuj możliwość wymiarowania profili typu SIN – wystarczy wpisać hasło: zekon

Kliknij tutaj, aby pobrać 🔽

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem 

Odpowiemy na Państwa pytania oraz wskażemy daty najbliższych, organizowanych przez naszą firmę szkoleń. 

Marek Łowiński – Manager ds. handlowych

Tel: 691 677 931

E-mail: mlowinski@zekon.pl